ВАННА КІМНАТА В КОТЕДЖІ

Види ванних кімнат

Чим більша, тим краща

Якщо ви будуєте власний котедж, варто запроектувати в ньому якомога більшу ванну кімнату, навіть за рахунок зменшення інших приміщень. Якщо ви можете собі це дозволити, ідеальним рішенням буде комплексний салон, який слугуватиме не тільки для здійснення гігієнічних процедур, але й стане справжнім місцем відпочинку після виснажливого дня.

У великій ванній кімнаті можна без зусиль встановити два умивальника, ванну, душову кабіну, а також унітаз і біде. Чудовим рішенням стане виділення місця, в якому можна спокійно відпочити після купання. Однак ця опція вимагає простору. Тому рішення про величину ванної кімнати має бути прийнято вже на етапі проектування і не за принципом «там, де поміститься». На щастя, в нових будинках ванна кімната вже не є місцем другої категорії і має належний їй ранг.

Кілька ванних кімнат

Велика ванна кімната з виділеними функціональними зонами має ряд переваг. Однак ще більше плюсів мають дві ванні кімнати. Тож якщо крім «головної ванної кімнати» ви плануєте зробити ще й туалет, одразу обміркуйте його розширення. Навіть невелике приміщення, яке ви виділили на додатковий туалет, можна перекомпонувати, додавши, наприклад, душову кабіну. В результаті з’явиться додаткова ванна кімната, яка могла б служити як альтернативна, або гостьова.

Відкрита світу

Є сенс запланувати ванну кімнату не тільки з вікном, але також з дверима, які виходять на терасу – душова кабіна, облаштована неподалік від таких дверей, буде чудовим джерелом прохолоди в спекотні дні.