ПІДБЕРІТЬ ОБЛАДНАННЯ

Види ванних кімнат

Устаткуванням ванної кімнати краще зайнятись завчасно, помірковано і планомірно.

Функціональність

Ще до поїздки до магазину варто скласти список необхідних і бажаних властивостей обладнання та розставити їх за значенням. Наприклад, для ванни важливими будуть її довжина і глибина, форма, додаткові функції (гідромасаж), протиковзаюча поверхня, тощо. Природно, що про деякі можливості ми дізнаємося лише в процесі оглядання і порівняння конкретних моделей, проте важливо, щоб ми уявляли чого саме очікуємо від обладнання у ванній кімнаті.

Гарний інтер'єр

Не менш важливим питанням буде естетика приміщення. При виборі обладнання варто врахувати, щоб його різні елементи поєднувалися між собою, утворюючи гармонійний інтер'єр, створений зі смаком. Однак не кожен з нас має диплом художника або дизайнера інтер'єру. Тому надзвичайно корисними є серії пристроїв, запроектованих спеціально для поєднання між собою. Ці серії підходять до ванних кімнат різної величини і форми, а усілякі елементи вироблені в декількох розмірних і функціональних варіантах, щоб можна було застосувати їх навіть в нетипових приміщеннях. Ванні кімнати, обладнані з використанням серій кераміки, предметів меблів, ванн або душових кабін вже навіть на перший погляд виглядають як продумані і добре заплановані, створюють враження порядку і елегантної гармонії.

Віртуальне проектування

В цифрову епоху, чудовою допомогою є можливість вибору оснащення за допомогою спеціальних комп’ютерних програм. Завдяки їм можна не тільки запланувати, що і де буде знаходитися в конкретній ванній кімнаті, але й обрати конкретні моделі. Однією з найкращих і найлегших (при самостійному користуванні) програм цього типу є «Моя ванна кімната v. 1.0». Варто також скористатися професійною програмою Ekspert KOLO, доступною в крупних салонах продажу. Допомога експертів, яка доповнює можливості програм, дає унікальний ефект.