Рішення бренду KOLO

Прекрасна ванна кімната – це не тільки проект і виконання, але також порядок і чистота. Навіть найкращим чином спроектований простір втратить привабливість, якщо поверхні покриються шаром пилу і нальоту. Технологічні рішення, застосовані в продукції KOLO, полегшують прибирання і дозволяють досягти тривалого ефекту при мінімальних зусиллях.

При великому збільшенні скляні і керамічні поверхні відкривають свою нерівну, шорстку поверхню, яка легко абсорбує пил і осад. В результаті ми втрачаємо час на чистку, а результати – незадовільні. Фірма KOLO знайшла відповідне рішення цієї проблеми.

Покриття Reflex KOLO

Reflex KOLO – це сучасне покриття, що наноситься на скляні та керамічні поверхні і робить їх ідеально гладкими. Завдяки цьому зменшується можливість проникнення будь-яких забруднень, що дозволяє утримувати вироби в чистоті. Для догляду за продуктами з покриттям Reflex достатньо лише вологої ганчірки або губки. Додаткове регулярне застосування гумового скребка для скла кабіни дозволить уникнути великої кількості осаду.

Якщо осад буде дуже сильним, достатньо застосувати делікатний препарат Reflex KOLO – видалення каменю, призначений як для чистки кераміки, так і для акрилу та душових кабін. Для полегшення чищення у більшості кабін фірми KOLO можна зняти дверцята. Reflex KOLO Conditioner – це засіб, який допомагає відновити поверхні Reflex скла душових кабін.

В результаті ванні кімнати, оснащені продуктами KOLO, протягом багатьох років зберігають свіжість, в той же час не вимагаючи від власників великих зусиль по догляду.

Покриття Reflex KOLO пропонується за невелику доплату майже у всіх серіях кераміки для ванної кімнати Sanitec KOLO (Quattro, Ego, Ego Plus, Caprice, Aplauz, Varius, Style, Twins, Cocktail, Punto), і так само для кабін, серед яких Niven , Akord, Akcent Plus і Atol Plus.

Інші рішення

Ванни з гідромасажем також вимагають догляду. Це також стосується водяних форсунок і кабелів. Деякі моделі ванн KOLO обладнані автоматичною системою дезінфекції, що полегшує утримання системи гідромасажу в чистоті. Ванни без автоматичної системи слід періодично дезінфікувати, шляхом додавання в воду відповідних хімічних засобів, наприклад, дезінфікуючої рідини KOLO.

Завдяки інноваційним рішенням фірми KOLO, підтримання чистоти у ванній перестає бути проблемою.