Унітази KOLO

Обираючи унітаз торгової марки KOLO, ви отримуєте продукт високої якості від лідера галузі за оптимальними цінами.

Ми добре розуміємо, що сантехніка є важливою та відповідальною часткою добробуту та комфорту сучасного житла, тому вже протягом багатьох десятиліть ми тримаємо високу планку надійності.

ЯК ОБРАТИ ЯКІСНИЙ ТА НАДІЙНИЙ УНІТАЗ? Дамо 4 поради, на що звернути увагу при виборі унітазу

1. Стійка до бруду та естетична санітарна кераміка

KOLO використовує сантехнічний фарфор, цей матеріал:

2. Надійний зливний механізм

KOLO використовує клапани змиву та наповнення Geberit, вони мають:

3. Ергономічне сидіння з сучасними функціями

KOLO використовує:

4. Гарантія та сервісне обслуговування

KOLO надає таку післяпродажну підтримку:

Де купити продукцію KOLO

Перегляньте унітази KOLO

ТИПИ УНІТАЗІВ KOLO

Унітази-компакти підлогові

Стандартне рішення, яке забезпечує легкий доступ до бачка та всіх елементів установки. 100% омивання чаші унітаза. Поверхня під обідком всіх унітазів поглазурована. В нашому ассортименті є унітази у вигляді класичної овальної форми, а також геометричні моделі.

В залежності від типу підключення до каналізаціі, можуть бути з горизонтальним, косим та вертикальним випуском. Сучасні моделі зі скритими кріпленнями на чаші унітазу, що мають естетичній вигляд та полегшують прибирання.

Унітази підвісні

Сучасне рішення, яке дозволяє економити простір, легко вписуються в інтер’єр будь якого розміру. В деяких моделях доступний інноваційний дизайн чаші без прихованих порожнин під обідком – Rimfree®. В унітазах без обідка немає важкодоступних ділянок, підтримання чистоти тепер ще легше.

Підвісні унітази встановлюються методом прихованого монтажу на спеціальні монтажні елементи, наприклад , інсталяції для унітаза Geberit. З їх допомогою унітаз буде надійно закріплений і монтаж не потребує значних зусиль.

Особливості унітазів KOLO

Сантехнічний фарфор

Має високу механічну міцність, хімічну і термічну стійкість. Його отримують шляхом високотемпературного випалу (до 1250 градусів С) дрібнодисперсного суміші каоліну, польового шпату, кварцу і пластичної глини. Весь технологічний процес займає більше 24 годин. Сантехнічний фарфор у виробах KOLO вирізняється високою щільністю та мінімальним водопоглинанням (менше 1%), що перешкоджає поглинанню бруду і запахів.

Регулювання об’єму змиву 3/6 л

Оригінальні впускні й випускні клапани від світового лідера Geberit з кнопкою економ-зливу на 3/6 л. Кнопка зливу на бачку дозволяє значно економити воду. Вона має 2 клавіші: одна дає ощадливий злив 3 л, друга – звичайний 6 л.

Click2Clean

Система кріплення сидіння Click2Clean дозволяє з легкістю установлювати та знімати його з чаші унітазу під час прибирання. Достатньо натиснути на кнопки і підняти сидіння доверху.

Soft-close

Механізм плавного опускання сидіння та кришки Soft-close гарантує безпечне і безшумне використання.