МЕБЛІ KOLO – ВІДМІННІСТЬ В ДЕТАЛЯХ

Функціональні рішення забезпечують повну ергономічність і практичність повсякденного використання, а ретельний підбір кращих матеріалів, стійких до умов ванної, гарантує довговічність.

Дизайн меблів KOLO підходить як до інтер'єрів у класичному стилі, так і до сучасних стилів. З меблями KOLO можна створити цілісну концепцію ванної кімнати, пропонуючи не лише простір для зберігання та гігієни, але й досконало продуманий дизайн, унікальний і сучасний стиль з характером.

ВОДОСТІЙКІ МАТЕРІАЛИ

Меблі KOLO виготовлені із якісних матеріалів, а деякі моделі додатково покриті водовідштовхувальним лаком з УФ-фільтром. Продумані конструкційні рішення, технологія виготовлення і використані матеріали забезпечують тривале та безпроблемне використання меблів у ванних кімнатах.

СИСТЕМА ПЛАВНОГО ЗАКРИТТЯ

Для всіх шухлядок і дверей KOLO використовується фурнітура тільки найвищої якості та система плавного закриття Soft-Close, що забезпечує зручність та безпеку їх використання.

ЕРГОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР МЕБЛІВ KOLO

Функціональні шафи дозволяють оптимізувати простір та забезпечити доступ до різних косметичних засобів. Можна обрати різні варіації наповнення: шухляда або двері, один або 2 простори у тумбі, бокова висока шафка. А для зручності є можливість обрати сторону відкривання дверей самостійно.

Де купити продукцію KOLO

Перегляньте Меблі KOLO