Ванни KOLO

Ванни Kolo – це поєднання елегантності, комфорту та функціональності, які перетворюють купання на справжній ритуал релаксації. Виготовлені з акрилу найвищої якості, ванни Kolo забезпечують довговічність і стійкість до пошкоджень.

Доступні у різних розмірах і формах, від традиційних прямокутних до дизайнерських асиметричних. Завдяки цьому бренд Kolo дозволяє підібрати правильну модель для будь-якої ванної кімнати.

Ванни Kolo це не тільки практичні сантехнічні прибори, а й естетичні декоративні елементи, які надають ванній кімнаті неповторний характер і елегантність. Ванни Kolo здатні виправдати очікування навіть найвибагливіших клієнтів і врахувавши уподобання та стиль інтер’єру, створити простір для відпочинку та релаксації у вашому домі.

ВАННИ ПРЯМОКУТНІ

Прямокутні ванни є ідеальною основою для створення комфортної та функціональної зони водних процедур. Вбудований варіант ванни дозволить оптимально розмістити її у ванній кімнаті, а завдяки широким обідкам встановити перегородку або ширму.

Чому ванни KOLO?

Обираючи ванну торгової марки KOLO, ви отримуєте продукт високої якості від лідера галузі за оптимальними цінами.

Ми добре розуміємо, що сантехніка є важливою та відповідальною часткою добробуту та комфорту сучасного житла, тому вже протягом багатьох десятиліть ми тримаємо високу планку надійності.

Як зробити вірний вибір ванни Дамо 4 поради, на що звернути увагу при виборі ванни

1. Форма ванни

KOLO має різні варіанти рішень під індивідульність вашої ванної кімнати:

2. Розміри ванн KOLO

KOLO має широку лінійку розмірів ванн:

3. Надійний та якісний матеріал виконання

KOLO використовує 100% литий санітарний акрил , цей матеріал:

4. Гарантія та сервісне обслуговування

KOLO надає таку післяпродажну підтримку:

Де купити продукцію KOLO?

Перегляньте Ванни KOLO

Які ще особливості ванн KOLO?