УМИВАЛЬНИКИ KOLO

Хороший сучасний умивальник повинен бути встановлений у будь-якій ванній кімнаті або в санвузлі. Причому в більшості приміщень саме умивальник із дзеркалом і відповідними меблями виступає в ролі основної функціональний групи. І саме умивальник намагаються по можливості виділити за рахунок обробки.

В оформленні ванних кімнат сьогодні найзатребуванішою є якісна керамічна сантехніка білого кольору. Ми пропонуємо використовувати просту в догляді білу сантехнічну кераміку KOLO, яка відмінно впишеться в інтер’єр будь-якого приміщення, оформлений у найрізноманітніших стилях і кольорових тонах.

4 аргументи на користь умивальників KOLO

Широкий модельний ряд сучасних умивальників і рукомийників KOLO здатний вирішити найскладнішу дизайнерську задачу. Зупинивши свій вибір на цій сантехніці, ви оціните її переваги.

  • Практичність і зручність умивальників KOLO легко помітити, порівнюючи різноманітні форми та способи їх монтажу. Підвісні моделі консольного типу з п’єдесталом або напівп’єдесталом дають можливість повністю приховати і водопровідні, і каналізаційні труби із сантехнічним сифоном. А меблеві умивальники з тумбою допоможуть чудово організувати простір і навести порядок у приміщенні.
  • Широка лінійка розмірів умивальників KOLO дає можливість естетично оформити ванну кімнату або санвузол будь-якої площі. Крім моделей стандартної ширини, можна підібрати зручні кутові умивальники або асиметричні моделі.
  • Елегантний вишуканий дизайн сантехніки дає змогу використовувати умивальники KOLO як у ролі самостійних предметів інтер’єру, так і у вигляді меблевих груп. У лінійці продукції можна вибрати класичні умивальники, а також вишукані моделі кутової форми.
  • Гарантія на керамку KOLO - 10 років

Функціональність і краса: 2 види вбудованих умивальників KOLO

Оформлення зони умивальника – специфічне дизайнерське завдання, яке кожен вирішує індивідуально. Одному важливо розташувати аксесуари та предмети гігієни на бортах сантехнічного приладу, а інший цінує порожнечу форм, вільну від зайвих деталей і дрібниць. Оформити ванну кімнату відповідно до особистих уподобань допоможуть вбудовані рішення.

  • Меблеві умивальники найзручніше використовувати у вигляді завершеного комплекту з тумбою під умивальник. Являючи собою найпростіший меблевий гарнітур з одного предмета, який можна доповнити навісним дзеркалом або дзеркальною шафою, умивальник із тумбою дасть можливість заховати комунікації та стане в пригоді для зберігання основного ванного приладдя. В асортименті є не тільки стандартні, але й вузькі мініатюрні, а також збільшені широкі моделі умивальників і сумісних меблів із висувними ящиками або полицями за дверцятами.
  • Рукомийники KOLO дають можливість зручно оформити невеликі приміщення поєднуючи стиль та максимальну функціональність. Вузькі рукомийники традиційної форми, кутові моделі та рукомийники зі зміщеним положенням змішувача дозволяють монтувати сантехніку в невеликих нішах впритул до бокової стіни. Завдяки використанню цієї мініатюрної сантехніки буде нескладно комфортно облаштувати і гостьову ванну кімнату, і навіть невелику вбиральню чи санвузол.

Вибирайте свою модель умивальника KOLO та втілюйте свої власні уявлення про функціональний дизайн сантехнічних приміщень.

Де купити продукцію KOLO

Перегляньте умивальники KOLO