Меблі KOLO TWINS

МебліKOLO TWINS покликані впорядкувати ванну кімнату з індивідуальним характером. Це відповідь на питання: «Які меблі обрати для моєї ванної кімнати?» Завдяки дуже містким меблям, отримуємо багатофункціональний простір. Універсальна, модульна концепція дає можливість проектувати легко і з задоволенням.

Максимум можливості

KOLO TWINS KOLO TWINS це колекція шафок, створених з думкою про максимально функціональну ванну кімнату. Завдяки просторим меблям, косметика та лазневі приналежності зникнуть з відкритих полиць. І це вже неабиякий результат!

Меблі доступні в трьох стильних кольорах: білий глянець, чорний матовий, срібний графіт. Завдяки спеціальному фрезеруванню плити ергономічні, а металеві ручки ніби занурені у форму шафок.

 

Колекція TWINS надихає креативних людей. Ви можете поєднувати модулі як заманеться, створюючи унікальні інтер'єри.

Комфорт і довговічність

Система плавного закриття шухляд і дверей забезпечує зручність і безпеку їх використання. Елементи Soft Close вбудовані в направляючі та профілі, що дарує ще більше зручності.

Довічна гарантія на фурнітуру – це наш стандарт. Серія TWINS виготовлена з вологостійкої плити, що гарантує довгострокову функціональність.

Продукти в новій серії TWINS

  • Шафки під умивальник з однією або двома шухлядами 50 або 60 см і глибиною 46 см
  • Шафки під умивальник з дверцятами та полицею для косметики, з розмірами 50×46×57см або 60×46×57см
  • Шафки з дзеркалом, шириною 50 або 60 см, глибиною 15 см, висотою 70 см
  • Шафки бічні високі, 35×180×27,5см
  • Шафки бічні високі, карго, 20×46×180см
  • Дзеркала, ширина 50 або 60 см і заввишки 70 см, з можливістю підключення освітлення