Душові кабіни KOLO Geo

KOLO Geo

Душова кабіна KOŁO GEO - ідеальне рішення для любителів сучасного дизайну, а також для людей, які цінують високоякісну продукцію.

Дизайн кабіни забезпечує максимальну свободу та комфорт у будь-якій ванній, незалежно від кількості доступного простору. Універсальні двері підходять для будь-якої орієнтації у просторі - їх можна встановити зліва, справа і навіть заднім ходом.

Іншим інноваційним рішенням є ручка для відкривання дверей, розміщена в профілі, завдяки чому скляні стінки кабіни залишаються гладкими та прозорими на всій поверхні. У кабіні легко підтримувати чистоту, оскільки відсутність виступаючих елементів, таких як ручка або її кріплення, значно полегшує прибирання. Додатковою перевагою такої ручки є жорсткість конструкції кабіни. Двері не хитаються, а її край, який найбільш схильний до пошкоджень, також найкраще захищений. Завдяки розміщенню фіксованої одинарної скляної панелі всередині профілю салон позбавлений непривабливих кріплень. Це рішення полегшує прибирання салону, а також надає йому елегантний та мінімалістичний вигляд.

Геобудова від Koło

Також варто звернути увагу на подвійні ролики для розсувних дверей. Їх продуманий дизайн змушує двері кабіни відкриватися і закриватися безшумно і плавно.

Кабіна KOŁO GEO покрита унікальним покриттям Reflex KOŁO, завдяки чому вода стікає плавно, а поверхня кабіни залишається стійкою до осаду та бруду. Після догляду за покриттям досить м’якої тканини або губки. Більше ніякого втомлюючого протирання!

Функціональність надзвичайно важлива, але стиль і гнучкість також мають значення. Душова кабіна KOŁO GEO доступна у прямокутному та напівкруглому варіанті, ви також можете вибрати варіант для установки в поглибленні або для поєднання з бічною стінкою - поворотні двері або двері Bifold. Кабіна також може бути обладнана розсувними дверима з 2 частин. Вибір насправді широкий, а результат завжди вражаючий. Сучасний дизайн, інноваційні рішення та відмінна якість колекції KOŁO GEO дозволяють досягти бажаного ефекту у кожній ванній кімнаті та гарантують, що кожна ванна стане справжнім місцем для відпочинку!