Поради для малої ванної кімнати від дизайнера

Ванна кімната - один з найскладніших інтер’єрів в облаштуванні. Зазвичай це невеликий простір, тому потрібно використовувати розумно кожен сантиметр.

Хороше облаштування маленької ванної кімнати - це великий виклик, особливо якщо вона буде використовуватися, наприклад, великою родиною. Як відрегулювати розмір кераміки та меблів для ванної кімнати, зберігаючи відповідні відстані між обладнанням, щоб ванна кімната працювала?

Уже на стадії планів давайте розглянемо, як повинна виглядати наша ванна кімната, щоб вона була функціональною і відповідала нашим потребам. Недбале розташування може призвести до того, що ванна буде занадто близько до унітазу, і раковина буде розміщена безпосередньо біля душової кабіни. Такі помилки порушать функціональність ванної кімнати та ускладнять пересування, і ми перестанемо ставитись до ванної як до місця відпочинку та релаксації. Тому давайте пам’ятати, що спочатку слід все продумати і спланувати простір заздалегідь. Звернемо увагу на розміри кераміки та меблів для ванних кімнат, які ми купуємо. Якщо ми вирішили прийняти душ, давайте розглянемо його розмір. Встановлюючи ванну, пам’ятайте, що потрібно дотримуватися простору, який не повинен бути менше 70х100 см. Однак, щоб вільно користуватися умивальником, слід пам’ятати, щоб навколо нього було не менше 65x110 см.

Око архітектора

- Важливо, щоб маленька ванна кімната була ергономічно розкладена. Ми повинні мати вільний доступ до кожного з елементів. Хорошою ідеєю є розміщення ванни у поглибленні навпроти входу та використання плитки з горизонтальними смугами. Така процедура оптично збільшить наш простір. Тоді друга, менша виїмка стає ідеальною для облаштування простору з умивальником, меблями для зберігання та великим дзеркалом. У невеликій ванній кімнаті ми також отримаємо цінний простір, використовуючи приховану стійку для підвісної унітазу - Дорота Вішнєвська, архітектор марки KOŁO.