Про нас

Бренд KOLO

Бренд KOLO впродовж 50 років створює стильні та надійні сантехнічні вироби. KOLO добре відомий не тільки в Україні, але й у багатьох країнах Європи. З самого початку ми керувалися важливими принципами: постійне вдосконалення і створення тенденцій. Для нас ванні кімнати – дещо більше, ніж просто продукт.

Це виклик. І ми його приймаємо. І в результаті надаємо тисячам клієнтів новітні, надійні продукти, які відповідають найвибагливішим очікуванням і задовольняють потреби на найвищому рівні.

Завдяки нашим переконанням та високим вимогам до якості, наші ванні кімнати обирають найвимогливіші клієнти, які цінують дизайн і технологічну досконалість KOLO.

Ідеальне поєднання, безмежні можливості

У 2015 році KOLO увійшов до Geberit Group – світового лідера в області сантехнічних виробів. Компанія Geberit Group – це 12 000 співробітників, 29 спеціалізованих виробничі майданчиків, представництва у 50 країнах.

Доступ до багатого досвіду, знань та інновацій швейцарської компанії, дали можливість втілити швейцарську якість і новітні сантехнічні технології в продукції KOLO.

Детальніше про Geberit

Довіра і якість

Дослідження показали, що KOLO знаходиться в лідерах по впізнаваності серед інших брендів, які виробляють продукцію для ванних кімнат. Серед українців 7 з 10 знають наші продукти. Ми постійно працюємо, щоб виправдати довіру клієнтів.

Якість – це пріоритет у виробництві кераміки, меблів і ванн бренду KOLO. Ми вдосконалюємо технології, розвиваємо дизайн, представляємо інноваційні рішення. Робимо все, щоб наша продукція відрізнялася не тільки якістю, але й унікальним дизайном і функціональністю.

Переглянути всі вироби KOLO

Стиль і дизайн

KOLO – це стиль в кожній деталі. Елегантність і гарний стиль – відмінна риса всіх виробів KOLO. Різні серії кераміки і меблів для ванних кімнат KOLO були розроблені у співпраці з відомими дизайнерами.

Всі серії KOLO