ВИЗНАЧТЕ ФУНКЦІЇ

Додаткові поради KOLO

Ванна кімната – досить специфічне приміщення з кількох причин.

По-перше, в більшості випадків вона повинна бути пристосована до різноманітних потреб всіх домочадців. Без сумніву величина або місце розташування ванної кімнати повинні бути влаштовані так, щоб забезпечити всім максимум комфорту. Для кого ви плануєте ванну кімнату? Для однієї людини, пари або ж сім'ї з дітьми? Варто також розуміти, чи будуть користуватися ванною кімнатою літні люди або інваліди.

По-друге, устаткування ванної кімнати буде служити вам довгі роки. Тому варто детально обміркувати, як ви використовуєте ванну кімнату зараз і чи можуть змінитися ваші вимоги протягом найближчих декількох років. Устаткування для ванної кімнати монтується на тривалий період, змінити його розташування або перенести буде складно. Корисним буде також знання функцій, які може виконувати сучасна ванна кімната.

Облаштування ванної кімнати, всупереч враженню, не така й вже легка і проста справа. Через поспішні необачні рішення можна щодня, входячи у ванну кімнату, ловити себе на думці: «Чому вона така недосконала?»

Тому пам'ятайте – формуючи інтер'єр ванної кімнати і вибираючи для неї обладнання, будьте свідомі щодо подальшого призначення цього приміщення.

Великою допомогою і полегшенням при прийнятті важливих рішень можуть бути стандарти ванних кімнат. Ґрунтуючись на призначення цього приміщення і її головних користувачів, визначте експлуатаційну програму ванної кімнати. До кожного типу ванної кімнати пропонують обладнання, яке забезпечить максимальний комфорт всім домочадцям. Стандарти також вказують, в якій частині квартири або будинку повинна розміститися конкретна ванна кімната.