КУПУЮЧИ МЕБЛІ У ВАННУ КІМНАТУ...

Меблі у ванну кімнату

...зверніть увагу на кілька суттєвих деталей.

Ванна кімната, більш ніж інші приміщення будинку, зазнає частих змін вологості та температури повітря. Надмірна вологість і вірогідність контакту дерев'яних елементів з водою, передбачають дуже високі вимоги до меблів ванної кімнати.

Продумані конструкційні рішення, технологія виготовлення і використані матеріали забезпечують тривале та безпроблемне використання меблів у ванних кімнатах. Отже, правильний підбір матеріалів – запорука успіху. Деякі виробники застосовують матеріали, виготовлені на основі деревини без водостійкого покриття або водостійкої обробки. Ця помилка дуже швидко позначиться на клієнтах – користувачах меблів, яких зацікавила, головним чином, низька ціна. Проте лише використання водостійких матеріалів забезпечить правильне функціонування меблів у вогкому середовищі ванної кімнати.

При купівлі меблів варто звернути увагу на обробку її поверхні, яка, разом з властивостями матеріалу, має принципове значення для захисту від вологості. Особливо важлива обробка лицьових елементів – дверей і передніх стінок шухляд. Часто можна зустріти меблі (особливо в недорогому сегменті), облицьовані плівкою PCV. Це черговий компроміс між якістю і ціною. Лише використання лаків зі спеціальними властивостями гарантує водостійкість покриття і, як наслідок, витривалість елементів. Найкращі виробники, фахівці в галузі меблів для ванних кімнат, звертають особливу увагу на ретельну і акуратну обробку лицьових елементів. Захист найвищого класу – це двоскладні водостійкі поліуретанові лаки, їх якість і технологія накладення гарантують оптимальний результат.

При купівлі меблів для ванної кімнати, слід запитати продавця про відповідне покриття меблів, поцікавитися, чи виконана вона з вологостійких матеріалів. Бажано отримати документальне підтвердження. До речі, саме воно стане у нагоді в разі «набряклості» або розшаруванні елементів меблів, оскільки традиційні матеріали з деревини під впливом вологи набухають, а після висушування не набувають попередніх розмірів. Запевняємо, що меблі для ванних кімнат KOLO виготовлені з вологостійких матеріалів, а крім того захищають її від атак грибків та цвілі.

Зазвичай, задня стінка меблів постійно піддається впливу води, оскільки там конденсується водяна пара. Щоб цьому запобігти, в продуктах KOLO вона дещо відсунута назад і не контактує з мокрою стіною.

Важливою складовою меблів для ванної кімнати є також клас меблевої фурнітури. На меблевих петлях низької якості дверцята шаф можуть з часом опуститися, що створить неестетичний вигляд і дискомфорт під час користування. Фурнітура меблів KOLO тільки найвищої якості, а двері шафок завжди будуть розташовані рівно, завдяки можливості точного регулювання.