ОБЛАДНАННЯ ВАННИХ КІМНАТ

Обладнання ванних кімнат

Чи доступні душові кабіни нестандартних розмірів?

Так. Наприклад, серед пропозицій KOLO є двері для душа та бічні стінки, які дозволяють нестандартно облаштувати душові ніши і ванни, а також спеціальні профілі, завдяки яким легко з'єднуються різні моделі дверей, бічних стінок і кабін.

Що таке біде і для чого воно служить?

До недавнього часу з огляду на невеликі розміри ванних кімнат, біде не було надто популярним пристроєм. Нині його все частіше встановлюють у ванних кімнатах. Цей зручний предмет допомагає слідкувати за особистою гігієною протягом дня. Багато хто використовує його також як «умивальник для ніг». Приклади біде: "Кераміка та меблі"

Переваги санітарного акрилу

Санітарний акрил – це досконалий сучасний матеріал. Теплий на дотик, має стійкий глянець, несприйнятливий до більшості хімічних засобів, які використовують у домашньому господарстві, має рівний колір по всій товщині плити. Акрил легко миється, гладка акрилова поверхня піддається всім прийомам чищення.

Де можна купити окремо керамічний зливний бачок?

У кожній серії кераміки для ванної кімнати KOLO можна окремо купити зливний бачок і окремо унітаз. Також є можливість придбати зливний бачок із пластику для комплектування з підлоговими унітазами.

Детальніше: www.kolo.ua

Чи можна піддони для душових кабін KOLO комплектувати з кабінами інших фірм?

Так. Однак рекомендуємо поєднувати комплектування душових кабін KOLO виключно з піддонами тієї ж самої фірми, з огляду на відповідність їх стилістики і розмірів. Це надзвичайно важливо в разі напівкруглих піддонів, радіус заокруглення яких повинен відповідати радіусу душової кабіни. Якщо мова йде про форму, величину, кольори і матеріали, – вибір досить великий. Купуючи ванну, кожен керується власним смаком, уподобаннями і, що не менш важливо, величиною ванної кімнати. У разі сумнівів варто скористатися допомогою архітектора або проектувальника. Він порадить модель, яка найбільше підійде в конкретному приміщенні. Вельми корисними будуть також каталоги й експозиції ванних кімнат у фірмових салонах. Якщо мова йде про матеріал, то зараз дуже популярні ванни з санітарного акрилу – сучасного матеріалу, який вже завоював ринок. Акрил має безліч переваг: зберігає тепло, приємний і теплий на дотик, його легко підтримувати в чистоті.

На що звертати увагу?

Головною є форма ванни, оскільки саме вона визначає чільне місце у ванній кімнаті – біля стіни, в кутку або посередині приміщення. Проте бажано одразу уявити, чи буде займане в ванні положення зручним під час купання. Якщо є можливість протестувати виставлені зразки, варто переглянути їх особисто та оцінити плюси і мінуси. Наприклад, розташування зливного і переливного отворів по центру, а також симетрична форма ванни дозволяють спиратися з двох боків (це стосується тільки ванн великих розмірів). Залежно від виду ванни, змішувач може бути вмонтований на її борту або на стіні. Заздалегідь ви мусите потурбуватися, щоб користування душем не завдавало труднощів. До речі, застосування практичних і естетичних кріплень значно полегшить і прискорить монтаж ванни.

Яку ванну можна порекомендувати?

Кожна з ванн має свої переваги, але ми радимо звернути увагу на «Clarissa» фірми KOLO. Ця прямокутна ванна має вигнутий передній край, завдяки чому гармонує з умивальниками та іншими керамічними виробами схожою форми. Її великі розміри надають можливість купатися з комфортом навіть досить високим людям. Зливний і переливний отвори розташовані по центру, що в поєднанні з симетричними скосами дає можливість спиратися на ванну з будь-якого боку.