ЯКА ВАННА

Додаткові поради KOLO

Чим керуватися при покупці ванни?

Вибір досить великий, якщо мова йде про форму, величину, кольори та матеріалі з яких вона виконана. Вибираючи ванну, кожен керується власним смаком, уподобаннями і, що не менш важливо, величиною ванної кімнати. У разі сумнівів варто скористатися допомогою архітектора або проектувальника. Він порадить модель, яка найкраще підійде в конкретному приміщенні. Вельми корисними будуть також каталоги й експозиції ванних кімнат у фірмових салонах. Якщо мова йде про матеріал, то зараз дуже популярні ванни з санітарного акрилу – сучасного матеріалу, який вже завоював ринок. Акрил має безліч переваг: зберігає тепло, приємний і теплий на дотик, його легко підтримувати в чистоті.

На що звертати увагу?

Головною є форма ванни, оскільки саме вона визначає чільне місце у ванній кімнаті – біля стіни, в кутку або посередині приміщення. Проте бажано одразу уявити, чи буде займане в ванні положення зручним під час купання. Якщо є можливість протестувати виставлені зразки, варто переглянути їх особисто і оцінити як плюси, так і мінуси. Наприклад, центральне розташування зливного і переливного отворів, а також симетрична форма ванни дозволяють спиратися в ній з двох боків (це стосується тільки ванн великих розмірів). Залежно від роду ванни, змішувач може бути вмонтований на її борту або на стіні. Заздалегідь ви мусите потурбуватися, щоб користування душем не завдавало дискомфорту. До речі, застосування практичних і естетичних кріплень значно полегшить і прискорить монтаж ванни.

Яку ванну можна порекомендувати?

Кожна з ванн має свої переваги, але ми радимо звернути увагу на «Clarissa» фірми KOLO. Ця прямокутна ванна має вигнутий передній край, завдяки чому гармонує з умивальниками та іншими керамічними виробами схожою форми. Її великі розміри надають можливість купатися з комфортом навіть досить високим людям. Зливний і переливний отвори розташовані центрально, що в поєднанні з симетричними скосами дає можливість спиратися на ванну з будь-якого боку.