ЕКРЮ, КОРИЧНЕВІ ТА БЕЖЕВІ КОЛЬОРИ

Екрю, коричневі та бежеві кольори

Екрю

Класичний, кремового відтінку з ніжною нотою жовтизни. Цей тонований колір підходить для сучасних, традиційних, а також заміських інтер’єрів. Акцент тут покладено на тліючі відтінки землі.

Теплий тон цього кольору згладжує почуття суворості та незатишності, додає інтер'єру чарівності й перетворює його в затишний і комфортний. Отже, він чудово підходить в якості ведучого кольору.

Коричневий і бежевий

Кольори піску, каменю і деревини дуже часто використовуються в ванних кімнатах всіх типів. Вони нейтральні, тож їх легко використовувати в багатьох колористичних поєднаннях. Викликають почуття близькості до природи, пом'якшують суворість і холод кераміки, змішувачів, роблять інтер'єр затишним, теплим і приємним. Відносяться до «безпечних» кольорів, оскільки їх можна вдало використати як в невеликих ванних кімнатах, так і в купальних салонах.

Коричневий і бежевий гарно виглядають як моноколір, а також в поєднанні з іншими колористичними сполученнями. Використання відтінків коричневого дерева або жовтизни піску, або бежевих плиток робить інтер'єр теплішим і домашнім. Багато чого залежить і від фактури використаних матеріалів. Вона має величезне значення для остаточного ефекту.