ЖОВТІ КОЛЬОРИ

Жовтий

Жовтий асоціюється з сонцем, теплом і активністю. Різні його відтінки часто використовують при оформленні інтер'єрів, в тому числі й ванних кімнат. Цей колір допомагає боротися з меланхолією, розчаруванням, апатією, а також з депресією і глибоким песимізмом. Підсилює почуття безпеки і позитивно діє на психіку.

Інтер'єр в теплому жовтому кольорі з самого ранку створить гарний настрій, а лимонні акценти, в свою чергу, справлять враження істинно весняної прохолоди. І хоча цей колір не є «традиційним» для ванних кімнат, варто обміркувати його застосування, особливо в великих приміщеннях.

Світлий жовтий – це ніжний і гостинний колір, який може бути використаний як основний колір або доповнення широкого спектру коричневих і червоних квітів, синяви і зелені.

Піщана жовтизна – це різносторонній і теплий колір, який досконало поєднується з багатьма стилями і колористичними акцентами. Він добре компонується з дерев'яними елементами.

Шафран

Шафран – це природна, прозора жовтизна. Це цікавий колір, який не тільки притягує увагу, але й створює відчуття стилю і тепла. Чудово підходить для колористичних акцентів.