ЗЕЛЕНІ Й БІРЮЗОВІ КОЛЬОРИ

Зелені і бірюзові кольори

Зелений

Зелений – це колір освіжаючий, заспокійливий, який відновлює рівновагу та повертає спокій і тишу. Це колір природи, весни і відродження життя. Залежно від тональностей і відтінків, його можна використовувати у всіх стилях оформлення інтер'єру – від класичних та заміських (пом'якшені, тоновані відтінки) до авангардних і сучасних (чисті різкі кольори). Навіть якщо цей колір не буде переважати у ванній кімнаті, можна оживити інтер'єр зеленими акцентами.

Промениста зелень, що нагадує кольором патину на міді, використовується в традиційному угорському народному мистецтві. Як колористичний акцент, чудово виглядає у всіх природних інтер’єрах, красиво поєднуючись з деревиною та піщаними відтінками.

Темна зелень – це глибокий, мисливський колір. Колір лісу, який досконало компонується з усіма стилями. Надзвичайно гармонійно виглядає в сезонних об'єктах, але може також з'явитися й у більш формальних місцях.

Морська зелень – свіжий, пастельний відтінок, який вносить у ванну кімнату настрій легкості й прозорості. Чистота і прохолода кольору чудово поєднуються з іншими, більш темними відтінками зелені.

Бірюза

Бірюзовий чудово пасує для ванної кімнати, оскільки асоціюється з морем, водою і екзотичними канікулами. Різні відтінки бірюзи сприяють відпочинку і розслабленню. Поєднання в одному відтінку зелені й синяви призводить до того, що ванна кімната здається свіжою, чистою і значно більшою, ніж є насправді. На тлі бірюзи також дуже гарно виглядають прозора і біла кераміка.