СИНІ КОЛЬОРИ

Сині кольори

Синій

Цей колір включає в себе всю гаму тонів і відтінків, котрі часто і охоче застосовують у ванних кімнатах. Він сприяє спокійному розслабленню, оновлює і регенерує нервову систему. В колористичних поєднаннях зустрічається безліч відтінків блакитного – від світлої пастельній синяви до майже чорного темно-синього кольору. Таке рішення оптично збільшує внутрішній простір, створює враження чистоти і прохолоди.

Блакитний

Світлий синій колір добре виглядає в класичному оформленні. Однак, слід враховувати, що інтер'єри, в яких переважатиме блакитний, можуть справляти враження занадто статичних і серйозних. Щоб цього уникнути, потрібні колористичні акценти. Також застосування світло синього кольору вимагає вмілого вибору освітлення, інакше блакитна ванна кімната буде виглядати сумною і нецікавою.

Морська синява

Морська синява – класична темна синь, традиційна і елегантна. Неважливо де вона знаходиться і які доповнення використовуються – час не владний над морською класикою, вона завжди актуальна.

Небесна блакить

Блакить кольору неба – чиста і ясна, задовольнить будь-який смак. У поєднанні з білим створює ідилічний, витончений простір. Якщо ж додати трохи чорного, можна отримати інтрер’єр у стилі ретро. Поєднуючи синій з темним червоним кольором або іншими пульсуючими життям відтінками, наблизимось до стилю французької провінції.