ЧЕРВОНІ ТА РОЖЕВІ КОЛЬОРИ

Червоні та рожеві кольори

Червоний

Червоний стимулює до дії, пробуджує енергію і життєвий віталізм. Однак в надлишку може нервувати і дратувати. Цей колір не є «типовим» для ванних кімнат і ми рідко зустрічаємо інтер'єри, в яких він переважає. Однак цей колір чудово підходить для підкреслення й акцентування окремих частин інтер'єру.

Якщо є бажання використати червоний колір як головний в приміщенні, варто подумати чим його нейтралізувати. Наприклад, обираючи більш м'які або висвітлені відтінки. Слід пам'ятати, що ванна кімната – це місце відпочинку і розслаблення, тож обраний червоний має відповідає цим вимогам.

Рожевий

Рожевий – це романтичний колір, який додає тепла ванній кімнаті. Добре гармонує з більшістю нейтральних кольорів. Світлі, пастельні рожеві кольори гарно поєднуються з м'якими лініями кераміки і дерев'яними аксесуарами, створюючи неповторний, надзвичайно витончений інтер'єр.

Помаранчевий

Помаранчевий по силі впливу схожий на червоний колір, проте він значно м'якший. Крім того він не такий дратівливий, хоча в невеликих приміщеннях може пригнічувати. В сучасних приміщеннях часто зустрічається поєднання помаранчевого кольору з зеленим і / або чорним кольором, проте така композиція вимагає дуже детального планування окремих елементів. Помаранчевий може стати вдалим колористичним акцентом (декор на стінах або ж рушники), які додадуть динаміку й оптимізм ванній кімнаті.