ЧОРНІ Й СІРІ КОЛЬОРИ

Чорні й сірі кольори

Чорний

Цей колір рідко переважає у ванній кімнаті, проте доволі часто є вдалим доповненням, оскільки підкреслює окремі елементи інтер'єру та надає йому класичної елегантності. Найчастіше зустрічається поєднання білого і чорного. Щоб хоч трохи пожвавити графічний інтер'єр, додають колір в аксесуарах. Цей задум має дуже багато переваг, адже в залежності від підбору кольорових акцентів, ванна кімната може змінювати свій характер.

Цікаві, також, поєднання чорного з чистими, рішучими кольорами. Особливо вдало це виглядає, коли підкреслюються геометричні форми. Таким чином вдається отримати безліч цікавих ефектів – від класики до кубістського авангарду. Чорний колір, однак, слід дозувати. Особливо в невеликих приміщеннях. Все ж таки він оптично зменшує внутрішній простір, та окрім цього може викликати гнітюче враження.

Графіт

Цей колір з матовою обробкою, натхненний скелями і камінням, гармонійно виглядає в традиційному і сучасному стилі.

Сірий

Сірий – це холодний колір, який добре поєднується з багатьма сміливими колористичними акцентами і матеріалами. Світлі відтінки сірого в деяких поєднаннях можуть виконувати альтернативну роль білого кольору.