ДОВГА І ВУЗЬКА ВАННА КІМНАТА

Довга і вузька ванна кімната

Довгі та вузькі ванні кімнати характерні для так званого старого будівництва. Часто бувають з високими стелями.

Основні проблеми, з якими ми зустрічаємося в таких приміщеннях, це неможливість розставити усе необхідне належним чином (часто все обладнання повинно знаходитися на одній лінії) і порушені пропорції.

Творча розстановка елементів

Пропонуємо зручне рішення проблеми, пов’язаної зі складнощами облаштування довгої і вузької ванної кімнати. Мова йде про нетипову, але зручну установку ванни. Класичну довгу прямокутну ванну ми можемо, наприклад, розташувати від стіни до стіни та облаштувати з обох боків широкі полиці. А щоб полегшити вхід в ванну, біля вузьких боків побудувати спеціальний майданчик зі сходами.

Іншим рішенням є облаштування вузької стіни душовою кабіною (варіанти за посиланням). Таке рішення забезпечить зручне і просторе місце для прийняття душу, дозволить збільшити комфортність шляхом виділення купальної зони і рішуче виправити візуальні пропорції ванної кімнати.

Виправлення пропорцій

Інша проблема – порушені пропорції розмірів ванної кімнати. З цим добре справляються відповідним чином розташовані дзеркала і асиметрична обробка стін (смуги або діагональні візерунки на коротких стінах). Кольори від світлих до середньо насичених оптично розширюють простір і роблять його більш «відкритим». Цікавий ефект дає використання більш темного кольору на коротких стінах ванної кімнати, особливо якщо одна з них буде знаходитися напроти дверей (темні кольори створюють враження наближення, а світлі – віддалення).