РАЗОМ ЧИ ОКРЕМО

Разом чи окремо - ідеї KOLO

Ванна кімната без туалету – це гарне рішення?

На перший погляд ванна кімната, з якій відсутнє туалетне обладнання, здається просторішою і відкриває більше можливостей для облаштування. Окремий туалет гарантує також інтимність під час гігієнічних дій. Однак таке рішення має й певні вади, особливо, коли на ванну кімнату і туалет заплановані невеликі приміщення. Тоді отримуємо два тісних приміщення, котрі не до кінця виконують свою роль.

Не варто облаштовувати окремий туалет, якщо в призначеному для нього приміщенні немає місця хоча б для маленького умивальника. Інакше кожен користувач туалетом буде змушений йти в ванну кімнату, щоб помити руки. Навряд чи це зручно чи гігієнічно.

Декоративні стінки замість стін

Замість поділу невеликого приміщення на два окремих, варто добре обміркувати облаштування. Одночасно забезпечити інтимність тим, хто користується туалетною частиною, і можливість вільно користуватися різними пристроями у ванній кімнаті іншим. Чудовою ідеєю буде спорудження декоративних стінок, котрі відокремлюють різні зони у ванній кімнаті, а також розміщення унітазу в місці, непомітному при відкритих дверях. Іншим рішенням може стати відділення туалетного приміщення в самій ванній кімнаті, або ж відділення його від решти приміщення склоблоками або легкими дверима.

Туалет для гостей

Якщо ви наважуєтеся на окремий туалет і маєте для нього місце в будинку, слід пам'ятати, що крім унітазу там повинен знаходитися хоча б умивальник. Варто також подбати про доповнення туалету хоча б невеликою душовою кабіною – це дозволить отримати додаткову ванну кімнату, надзвичайно корисну, якщо в будинку житиме багато людей або завітають гості. На цей випадок вийде практична ванна кімната для гостей.