ВАННІ КІМНАТИ В БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКАХ

Види ванних кімнат

Безтурботна тиша

Ванні кімнати в багатоповерхових і багатоквартирних будинках розташовані типово на кожному поверсі, що, на жаль, часто стає причиною сторонніх звуків. Отже,час від часу ви будете чути, що роблять сусіди. Звичайно, якщо завчасно не потурбуєтесь про тишу. Ще перед початком облаштування ванної кімнати, варто врахувати можливості звукоізоляції приміщення. Однак не слід проводити роботи по акустичній ізоляції самостійно – тут необхідна порада фахівця.

Приховати труби

Труби і каналізаційні стояки, які часто розташовані в помітних місцях, найбільше спотворюють ванні кімнати в багатоповерхових будинках. На жаль, не завжди можна їх заховати в шафках або обкласти плиткою.

Плануючи ванну кімнату, спробуйте розмістити окремі пристрої так, щоб навіть відкриті труби не впадали в око відразу ж на вході в приміщення. Варто також дізнатися про допустимі зміни у вашому будинку. Можливо виявиться, що приховати труби вдасться без великих проблем. Найпопулярнішим способом маскування труб є обкладення їх плиткою. Це утворює щось на зразок пристінної колони або полиці. Пам'ятайте, що конструкція короба повинна забезпечувати легкий доступ до труб, без необхідності руйнування.