СЕРЕДНЯ ВАННА КІМНАТА

Види ванних кімнат

Незважаючи на те, що такі кімнати не можуть похвалитися розмірами, в них легко можна розмістити все необхідне обладнання. У ванній кімнаті середньої величини нас не обмежує простір, отже, в ній можна виділити функціональні куточки – купальний, санітарний або рекреативний.

Простір в такій ванній кімнаті можна виділяти, використовуючи невисокі стінки або застосовуючи різні кольори чи візерунки в окремих частинах приміщення.

Місце для всього

При проектуванні важливо зберегти інтимність в тих частинах ванної кімнати, де це функціонально виправдано. Унітаз і біде не слід встановлювати ні напроти дверей, ні напроти дзеркала. Навпроти входу краще встановити умивальник з великою стільницею і чимале дзеркало, яке буде працювати так само, як вікно, створюючи в приміщенні ілюзію глибини. Якщо не вистачає місця для встановлення окремої душової кабіни, краще подумати про ванну з ширмою.

Додатковим, але дуже необхідним елементом у ванній кімнаті, є біде. Воно повинно бути розміщено поблизу унітазу і мати єдиний стиль і колір.

Головна роль належить кольору

В приміщенні середніх розмірів можна дозволити собі екстравагантність. У ванній кімнаті краще не боятися використовувати чисті, світлі кольори, адже саме вони є хорошим фоном для простих форм сантехнічної кераміки. Якщо ви хочете знайти у ванній кімнаті місце для релаксації, слід зберегти поміркованість в оперуванні світлом і кольором. Варто подумати про спокійний інтер'єр, нейтральні кольори, використовуючи для цієї мети природні матеріали. Гарному візуальному сприйняттю сприяє відкриття приміщення назовні, також важливим є планування і розташування ванного вікна – джерела денного світла.

Ванна кімната середньої величини допускає виділення місця для релаксації. Після теплого купання приємно закутатися в м'який халат, насолодитися ароматами трав і тихою музикою, занурившись у зручне крісло.