Унітази Kolo

Наш досвід в поєднанні з привабливими формами і функціональними технологічними рішеннями дозволяє створювати унікальні керамічні вироби для будь-якої ванної кімнати незалежно від її розміру і типу.

Як відомий виробник сантехнічних виробів, ми пропонуємо широкий вибір унітазів, біде, пісуарів. Тут ви знайдете не тільки класичні лінійки продуктів, але і сучасне устаткування для ванних кімнат.

Унітази та сидіння для унітазу

Ми пропонуємо широкий асортимент керамічних підвісних або унітазів-компактів, з різними конструкціями та способами встановлення, з вертикальним або горизонтальним випуском. Різноманітні моделі унітазів доступні майже в кожній нашій серії продуктів, завдяки чому їх можна легко адаптувати до стилю та облаштування ванної кімнати. Унітази Kolo поєднують в собі сучасний дизайн та сучасний функціонал, які допоможуть перетворити ванну кімнату в одночасно затишне і комфортне місце. KOLO також пропонує сучасний асортимент біде у ванну кімнату, широке різноманіття розмірів та форм допоможе створити ванну кімнату за вашими потребами. 

Переваги унітазів KOLO

  • Сидіння з системою soft-close забезпечує комфорт і безпеку використання;
  • Економний змив 6/3 і 4/2 л дозволяє нескладним шляхом зменшити використання води;
  • Унітаз Rimfree® без обідка. Немає клопоту. Без зусиль. Достатньо тільки протерти серветкою, злити воду і готово!
  • Гарантія на кераміку KOLO 10 років
  • Дизайн непідвладний часу
  • Сидіння з системою click 2 clean легко знімається, що спрощує процес чищення унітазу

Типи унітазів KOLO

Підвісні унітази

Підвісні унітази, наявні в наших модельних рядах, легко вписуються у будь-який інтер’єр будь -якого розміру. Ті, що мають короткі чаші для маленьких ванних кімнат, а також стандартні моделі для великих інтер’єрів та ванних кімнат. Вони займають менше місця, ніж унітази-компакти.

Підвісні унітази доступні майже в кожній серії продуктів. У візуально послідовних лініях продуктів ви також можете знайти біде, умивальники та меблі для ванної кімнати, які створюють відповідні комплекти.

Підвісні унітази встановлюються методом прихованого монтажу на спеціальні монтажні елементи, наприклад , інсталяції для унітаза Geberit. З їх допомогою унітаз буде надійно закріплений і монтаж не потребує значних зусиль.

Idol_3

Унітази-компакти

Унітази-компакти є класичним і позачасовим рішенням для кожної ванної кімнати. На відміну від підвісних унітазів, вони забезпечують легкий доступ до бачка та всіх елементів установки. Ми пропонуємо унітази у вигляді класичної овальної форми, а також геометричні моделі, які ідеально вписуються у мінімалістичний стиль та сучасні композиції.

Стабільні та довговічні моделі унітазів, наявні у нашій пропозиції, виготовлені з міцної та позачасової кераміки. Ми пропонуємо унітази в комплектації з керамічним змивним бачком.